Глубина 180 метрів

Загальна мінералізація <150 мг/л

Гідрокабонат-Іони <150 мг/л

Натрій і Калій <20 мг/л

Хлориди и Иони <50 мг/л

Кальцій <80 мг/л

Магній <25 мг/л

Сульфіти <50 мг/л

Про воду

О ТМ «Хвиля Здоров'я»

ТМ «Хвиля Здоров'я» - доставка натуральної артезіанської води із свердловини глибиною 180 метрів.

Походження
Натуральна вода з підземного озера Юрського періоду зберегла всі корисні мікроелементи, закладені природою. Потужний щит із глинистих відкладень ізолював артезіанський басейн від техногенних забруднень, зберігши первозданну чистоту й унікальний склад води.

Наші фахівці зробили все можливе, щоб під час доочищення вода не втратила свої корисні властивості.

Мінеральний склад
Питна вода ТМ «Хвиля Здоров'я» має збалансований склад мікроелементів і незначний ступінь мінералізації з оптимальним для людини вмістом іонів. До мінерального складу входить натрій, калій, кальцій, магній, сульфати й хлорид-іони.

Корисні властивості
Жива вода сприяє поліпшенню життєдіяльності організму, підвищує імунітет, виводить токсини, нормалізує роботу органів травлення і покращує обмін речовин. Ви можете пити воду сирою – для загального оздоровлення організму, і кип'яченою, оскільки вода не залишає наліт.

Склянка води ТМ «Хвиля здоров'я» завжди наполовину повна. До складу води входять корисні мікроелементи, які позитивно впливають на організм і навіть покращують настрій. Тому наші клієнти, так само як і наші доставники – дуже позитивні люди!

Якість

Кожного дня ми тестуємо питну воду на відповідність суворим стандартам і критеріям якості, затвердженим Міністерством Охорони Здоров’я України.

Лише визнані досконалими зразки розливаються у пляшки. Будьте певні, склянка води ТМ «Хвиля здоров'я», яка потрапить до вас у руки, це екологічно чистий продукт. До останньої краплі.

Висока якість питної води ТМ «Хвиля Здоров'я» досягається завдяки дотриманню суворих санітарних умов і безперервному контролю якості на всіх етапах виробництва – від видобутку води із свердловини до тестування готової продукції.

Ми схиблені на якості, і це правда чистої води. Виробнича лабораторія здійснює постійний контроль фізико-хімічних параметрів, а також щоденний органолептичний аналіз. Смак, запах, забарвленість, мутність, PH, загальна мінералізація та вміст заліза – ми стежимо за тим, щоб усі показники води знаходилися у межах норми. Це дорогий і трудомісткий процес, але результат того вартий!

Якість води підтверджено висновком Державної санітарно-епідеміологічної експертизи, виданим Міністерством охорони здоров’я України №05.03.02-04/2385.

Виробництво

Що стосується виробництва, то ми дуже вимогливі. Усе обладнання, встановлене на нашому підприємстві, сертифіковане в Україні й на 100% гарантує бактеріологічну та харчову безпечність питної води ТМ «Хвиля Здоров'я».

Ми використовуємо передові сучасні технології відомих світових брендів, тому система доочистки гарантує безпечність води та відсутність у ній шкідливого спектру органіки й важких металів.

У той же час, наш метод очистки дозволяє зберегти всі корисні мікроелементи, життєво необхідні для організму людини.

Етапи виробництва

Этап 1.
Фільтр механічного очищення
У процесі очищення з води видаляються грубі механічні домішки, пісок, окалина, іржа та інші частки.
Этап 2.
Багатошаровий «мультимедійний» фільтр
Фільтрація через активоване вугілля, гідроантрацит і кварцовий пісок. Фільтри «гідроантрацит» і «кварцовий пісок» знижують мутність, видаляють з води суспензії та залишкове окислене залізо. Фільтрація через активоване вугілля забезпечує гарантоване видалення сполучень хлору, фарбуючих часток, танінів, а також забирає небажаний запах і смак.
Этап 3.
Пом'якшення води
Надлишок солей жорсткості й важких металів у воді призводить до розвитку сечокам'яної хвороби. Тому вода ТМ «Хвиля здоров'я» обов'язково проходить етап пом'якшення. Солі жорсткості частково замінюються на іони натрію, при цьому жорсткі солі переходять у м'які форми.
Этап 4.
Система зворотного осмосу
Технологія зворотного осмосу – це «сито», яке пропускає молекули води, але затримує на поверхні віруси та бактерії. Отримана вода має найвищий ступінь очищення, а за своїми властивостями подібна до талої води льодовиків.
Этап 5.
Озонування води
Озон, за допомогою якого відбувається окислення забруднень, знищує усі види хвороботворних мікроорганізмів, включаючи віруси гепатиту, поліомієліту, цисти, лямблій та інші. Окрім того, залишковий озон у воді, закритій у герметичну упаковку, продовжує «жити» протягом 20 хвилин і за цей час на 100% стерилізує упаковку (пакет, бутель та пробка).